Baner Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego
Jesteś tutaj: Start Aktualności Składy osobowe komisji stałych i doraźnych Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego

Składy osobowe komisji stałych i doraźnych Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego

sala 1 20181024 1837928121
Podczas II sesji Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, która odbyła się 17 grudnia 2018 roku, wybrano członków komisji stałych i doraźnych.



W tabeli poniżej podano składy osobowe komisji stałych i doraźnych VI kadencji Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego:

 

 KOMISJE   NAZWA KOMISJI:

 STAŁE 1. 

REWIZYJNA:

1. Bogucki Zbigniew – Przewodniczący 
2. Łącki Artur – Wiceprzewodniczący 
3. Jacyna-Witt Małgorzata
4. Kustosz Olgierd 
5. Niedzielski Andrzej 
6. Nycz Artur 
7. Wezgraj Artur 

2.  

SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI:

1. Rogowski Ireneusz – Przewodniczący 
2. Dorżynkiewicz Wojciech – Wiceprzewodniczący 
3. Jacyna-Witt Małgorzata
4. Kustosz Olgierd 
5. Przepióra Marcin 

3.

BUDŻETU I SPRAW SAMORZĄDOWYCH:

1. Wezgraj Artur – Przewodniczący 
2. Karlińska Elżbieta – Wiceprzewodniczący 
3. Mucha Paweł – Wiceprzewodniczący 
4. Bogucki Zbigniew
5. Dziewguć Zygmunt
6. Geblewicz Olgierd
7. Gromek Janusz 
8. Sobieraj Tomasz 

4.

GOSPODARKI, INFRASTRUKTURY i OCHRONY ŚRODOWISKA:

1. Nycz Artur – Przewodniczący 
2. Hardie-Douglas Jakub – Wiceprzewodniczący 
3. Rogowski Ireneusz – Wiceprzewodniczący 
4. Carewicz Henryk 
5. Dorżynkiewicz Wojciech 
6. Dziewguć Zygmunt 
7. Kamiński Michał 
8. Sobieraj Tomasz 
9. Wziątek Stanisław 

5.

ZDROWIA, SPRAW SPOŁECZNYCH i BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO:  

1. Niedzielski Andrzej – Przewodniczący 
2. Kołodziejska-Motyl Krystyna – Wiceprzewodniczący     
3. Subocz Andrzej – Wiceprzewodniczący 
4. Bogucki Zbigniew 
5. Geblewicz Olgierd
6. Gromek Janusz
7. Ilnicka-Mądry Maria
8. Kozłowska Elżbieta 
9. Łącki Artur
10. Przepióra Marcin

6.

OŚWIATY, KULTURY I SPORTU:

1. Przepióra Marcin – Przewodniczący 
2. Kozłowska Elżbieta – Wiceprzewodniczący 
3. Kopeć Maciej – Wiceprzewodniczący 
4. Gromek Janusz 
5. Ilnicka-Mądry Maria 
6. Jacyna-Witt Małgorzata 
7. Kalina Teresa
8. Nycz Artur 
9. Wziątek Stanisław

7.

ROLNICTWA i ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH:

1. Kustosz Olgierd – Przewodniczący 
2. Hardie-Douglas Jakub – Wiceprzewodniczący 
3. Nieckarz Krzysztof – Wiceprzewodniczący 
4. Carewicz Henryk 
5. Dziewguć Zygmunt
6. Geblewicz Olgierd 
7. Jakubowska Wanda 
8. Kalina Teresa 
9. Szymańska Halina
10. Niedzielski Andrzej 

8.

ROZWOJU, PROMOCJI i WSPÓŁPRACY ZAGRANICZNEJ:

1. Dorżynkiewicz Wojciech – Przewodniczący 
2. Łącki Artur – Wiceprzewodniczący
3. Kamiński Michał – Wiceprzewodniczący 
4. Chojecki Zbigniew 
5. Jacyna-Witt Małgorzata 
6. Kalina Teresa 
7. Kołodziejska-Motyl Krystyna
8. Sobieraj Tomasz 
9. Wezgraj Artur

DORAŹNE  1.

ds. GOSPODARKI MORSKIEJ i ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ:

1. Łącki Artur – Przewodniczący 
2. Dorżynkiewicz Wojciech – Wiceprzewodniczący
3. Geblewicz Olgierd
4. Gromek Janusz 
5. Jacyna-Witt Małgorzata 
6. Kozłowska Elżbieta 

2.

ds. STATUTU WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO:

1. Chojecki Zbigniew – Przewodniczący
2. Bogucki Zbigniew – Wiceprzewodniczący
3. Geblewicz Olgierd
4. Ilnicka-Mądry Maria
5. Kalina Teresa
6. Sobieraj Tomasz 

3.

ds. ODZNAKI HONOROWEJ GRYFA ZACHODNIOPOMORSKIEGO:   

1. Geblewicz Olgierd – Przewodniczący 
2. Sobieraj Tomasz – Wiceprzewodniczący
3. Bogucki Zbigniew 
4. Dziewguć Zygmunt
5. Ilnicka-Mądry Maria
6. Kalina Teresa


 

 

 

W celu realizacji usług i funkcji na witrynach internetowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w urządzeniu wyświetlającym stronę internetową. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących zapamiętywania plików cookies. Więcej szczegółów w Polityce plików cookies.

EU Cookie Directive Module Information